Home / SPORT / Punë e kryer! Mourinho te Real Madridi

Punë e kryer! Mourinho te Real Madridi

Punë e kryer! Mourinho te Real Madridi

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Jose Mourinho duket se përfundimisht do të jetë tek Real Mdridi.

Jose Mourinho u shkarkua nga Manchester United, pas formës së dobët në skuadër.

Por, trajneri portugez nuk do të mbetet pa punë edhe për shumë gjatë, pasi Florentino Perez e dëshiron rikthimin e tij në ‘Santiago Bernabeu’.

Ish-drejtori sportiv i Real Madrid, Predrag Mijatovic, ka thënë se presidenti i madrilenëve është i dashuruar në Mourinhon dhe nuk sheh trajner tjetër më të mirë.

“Nuk e di saktësisht mundësinë e rikthimit, por që unë them se ekziston mundësia e madhe që ai të rikthehet”, ka thënë Mijatovic, përcjell “lajmi.net”.

“E them këtë pasi kam biseduar me Perezin, ndërsa ai e pëlqen shumë Mourinhon dhe çdo herë që përmendet një ndërrim i trajnerit, presidenti gjithmonë e thotë emrin e tij.”, ka shtuar më tej ish-drejtori i Real Madridit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 20, 2018 3:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=389570
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Punë e kryer! Mourinho te Real Madridi Punë e kryer! Mourinho te Real MadridiRating: 4.8