Home / SPORT / Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese!
Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese!

Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese!

Një artikulli i publikuar në gazetën Al-Ahram nga gazetari Salah Monster e ka vendosur Mohamed Salah në një “thes” me ekstremistë dhe terroristë.

Ai ka kërkuar nga ylli i Liverpool që të rruajë mjekrën e tij, pasi po duket njëjtë sikur terroristët.

Ky artikull është kritikuar shumë nga lexuesit, të cilët thonë se kjo është zgjedhje personale dhe njerëzit nuk duhet të gjykohen në bazë të dukjes.

Salah këtë sezon ka shënuar 24 gola në Premierligë, aq sa edhe Harry Kane i Tottenhamit dhe është një nga sulmuesit më të mirë edhe në Europë.Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:57 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156587
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese! Salah i kërkohet ta heq mjekrën, arsyeja shokuese!Rating: 4.8