Home / SPORT / Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tij
Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tij

Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tij

Chelsea, Manchester City dhe Bayern Munich do të tentojnë që ta joshin Liverpoolin me oferta të larta për Mohamed Salah

Ylli egjiptian po kalon një sezon të mrekullueshëm me Liverpoolin, ndërsa i ka mbetur vetëm edhe një ndeshje për këtë edicion, finlja e Champions League, transmeton Periskopi.

Sipas ‘Diario Gol’ Chelsea, City dhe Bayern janë të gatshëm që të ofrojnë 236 milionë euro për Salah.

Bayern Munich do të tentojë që të bëjë gjithçka për ta sjellur yllin e Liverpoolit në ‘Allianz Arena’ pasi e shohin atë si zëvendësues adekuat të Robben dhe Ribery.Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tij

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180996
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tij Salah po ‘çmend’ botën e futbollit, tri skuadrat e mëdha ofrojnë milionat për transferimin e tijRating: 4.8