‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti – Kosova Today News
Home / SPORT / ‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti

‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti

‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
Lionel Messi, është afër për të nënshkruar një kontratë të re prej £ 500,000 në javë në Barcelonë, trasnmeton ORAinfo.

Dhe gjigandët katalanas mund të shesin të drejtat e Emërimit të Camp Nou për të financuar një bonus prej 80 milionë funte.

‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti

Puna do të fillojë në stadiumin e ri të Barcelonës në 2019, por të drejtat e emërtimit për 25 vitet e ardhshme mund të shiten më parë./ORAinfo/

‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i viti ‘Shokohet’ Bota ! Messi –Barcelona, vjen lajmi i vitiRating: 4.8