Home / SPORT / Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)

Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)

Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)Jo vetëm tifozët e Barcelonës, por edhe ish e dashura e Neymar, Bruna Marquezine, ka lëshuar vrer ndaj brazilianit gjatë ditës së sotme.

Në një intervistë të dhënë për mediat braziliane, Bruna ka shpërthyer në ofendime ndaj neymarit, duke e cilësuar atë jo vetëm tradhtar, por edhe të paaftë nga ana seksuale.

Ajo ka thënë se nuk është aspak e habitur për marrjen e një vendimi të tillë nga Neymar, pasi ai është një person mosmirënjohës, shkruan Syri.net.

‘Ai është një mosmirënjohës, por edhe i paaftë seksualisht. Ai di të shënojë vetëm gola pasi në shtrat është një burracak. Nuk jam aspak e habitur për atë që ju bëri tifozëve të Barcelonës, pasi ai i tillë është’, tha Marquezine, pwr +55.

Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto) Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i paaftë në seks dhe… (Foto)Rating: 4.8