Home / SPORT / Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh
Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh

Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh

Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh
Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh

Keylor Navas nuk ka filluar mirë në sezonin e tij të katërt në Real Madrid.

Pavarësisht se ka bërë paraqitje të mira në këto ndeshjet e fundit tek madrilenët, portieri kosta rikan ka pësuar sërish lëndim.

Keylor Navas do të mungoj rreth dy javë tëk Real Madridi, andaj do t’i humbet ndeshjet ndaj Eibar, CF Fuenlabrada dhe Gironas, transmeton ORAinfo.

Lajm i mirë për madrilenët është se ai do të rikthehet në ndeshjen ndaj Tottenhamit në Ligën e Kampionëve.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 20, 2017 12:37 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88559
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madh Tronditet Real Madridi! Lëndohet ylli i madhRating: 4.8