Home / SPORT / Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!

Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!

Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!Liverpool nuk ka arritur më shumë se një barazim (3:3) përballë Watfordit, në ndeshjen e parë të sezonit 2017/2018 të Premierligës.

Golat për ekipin e Jurgen Kloppit i kanë shënuar: Sadio Mane (29), Roberto Firmino (55) dhe Mohamed Salah (57), shkruan express.

Kurse, golat për Watfordin i kanë shënuar: Stefano Okaka Chuka (8), Stefano Okaka Chuka (32) dhe Miguel Britos (90).

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?! Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!Rating: 4.8