Home / SPORT / Zidane me deklaratë befasuese pas triumfit
Zidane me deklaratë befasuese pas triumfit

Zidane me deklaratë befasuese pas triumfit

Zidane me deklaratë befasuese pas triumfitZinedine Zidane është deklaruar pas triumfit në Super Kupën e Uefa-s.

Real Madridi e mposhti Manchester Unitedin me rezultat 2 me 1, ndërsa trajneri francez deklaroi pas ndeshjes se ky është një start i mirë për sezonin e ri,.

“Ne po e marrim në shtëpi një titull shumë të rëndësishëm dhe po e fillojmë sezonin në mënyrën më të mirë të mundshme”, tha Zidane pas ndeshjes.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zidane me deklaratë befasuese pas triumfit Zidane me deklaratë befasuese pas triumfitRating: 4.8