‘Sulmoi’ Arbanën dhe Jonidën/ Moderatorja shijon rrezet e Diellit në Durrës, i kthehet komentuesja: Mos bëj si bëj unë, bëj si them unë

Moderatorja Aulona Musta ndodhet në Durrës, duke shijuar rrezet e diellit së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj. Ishte vetë moderatroja e tregoi këtë cila përmes disa postimeve në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

Mirëpo, kjo nuk është pritur mirë nga ndjekësit, të cilët i kanë kujtuar deklaratën e pak javëve më parë.

“Kur ishim në karantinë ti gjykoje të tjerët pse iknin në plazh dhe na bënin karshillëk. Kurse sot po ikën vet. Në një kohë kur njerëzit e zakonshëm nuk lejohen akoma. Apo mos bëj si bëj unë po bëj si them un” i shkruan komentuesja.

Ndërsa, Aulona shkruan se nuk mund të bëhet një krahasim i tillë sepse asokohe ishte piku i pandemisë ndërsa tani ccdo gjë është hapur.

<►>

Kujtojmë se , ishte pikërisht Aulona ajo e cila javë më parë postoi një video në Instagram aty ku i cilësonte si skandaloze veprimet e personave VIP që kishin thyer karantinën duke zgjedhur të relaksoheshin në vilat e tyre buzë detit.

The post ‘Sulmoi’ Arbanën dhe Jonidën/ Moderatorja shijon rrezet e Diellit në Durrës, i kthehet komentuesja: Mos bëj si bëj unë, bëj si them unë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !