Super dueti i Ermal Fejzullahut dhe Luar Aranit


Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani sjellin nesër duetin “Shqiptare”.

Ermali po vjen me një projekt muzikor në bashkëpunim me Luar Aranin.

Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar, shkruan lajmi net.

Ai njihet për këngët dhe performancat e tij në vende të ndryshme në të cilët jetojnë shqiptarët.

Ai përmes një posti në Instagram ka zbuluar se nesër po vjen kënga e re në bashkëpunim me Luar Aranin.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...