Home / Tag Archives: 5

Tag Archives: 5

Nokia vjen me serinë e re 3 dhe 5, ndërsa rikthen edhe “tullën” Nokia 3310

Nokia vjen me serinë e re 3 dhe 5, ndërsa rikthen edhe “tullën” Nokia 3310

Prodhuesi i telefonave Nokia, HMD Global ka habitur botën disa javë më parë kur ajo lansoi modelet e reja të telefonave Nokia të bazuar në Android, përkatësisht modelin Nokia 6 në Kinë. Që nga ajo kohë, kërkesa për telefonin thuhet se ka tejkaluar potencialin e kompanisë për furnizim. Tani një …

Read More »

Deputeti zbardh 5 mesazhet e ministrit me qytetaren, ajo i lutet për një aparat 2 mijë euro…

Deputeti zbardh 5 mesazhet e ministrit me qytetaren, ajo i lutet për një aparat 2 mijë euro…

Ka përfunduar në sherr, akuza dhe kërcënime përplasje deputetëve të opozitës Asllan Dogjani e Albina Dedës me ministrin e Shëndetësisë, Iilir Beqaj. Teksa deputeti Dogjani denoncoi me mesazhe komunikim e një qytetareje me ministrin Beqaj, ky i fundit kërkoi distancim nga deklaratat e deputetëve. Ndërkohë që Dogjani ka publikuar mesazhet, …

Read More »