Befasi e madhe nga Elvana Gjata, kap fshesën për ta pastruar skenën

Elvana Gjata kap fshesën për ta pastruar skenën. Këngëtarja Elvana Gjata, pas tri viteve ka qenë…

Partia Socialiste sapo mori këtë lajm të keq

“PS rrezikon të humbas edhe mandatin e 8-të në Fier” Eksperti zgjedhor Agim Tutulani u shpreh…

Dyshohet se ishte i droguar i riu që terrorizoi qytetarët në sheshin në Tiranë

I riu dyshohet se ishte i droguar, iu gjetën doza kanabis. I riu që është futur…

Vetëvendosje tregon a do të votojë Albin Kurti në zgjedhjet e Shqipërisë

Nga Vetëvendosje tregojnë a do të votojë Albin Kurti në zgjedhjet e Shqipërisë. Lëvizja Vetëvendosje në…

A ngatërrohen simptomat e alergjisë me ato të Covid-19? – Flet mjekja shqiptare

A ngatërrohen simptomat e alergjisë me ato të Covid-19, mjekja shqiptare tregon rastet e pacientëve të…

Rama: Albin Kurti po bën fushatë në Shqipëri, unë nuk bëjë në Kosovë

Rama thotë se Kurti po merret me fushatën në Shqipëri. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama derisa…

Ndërron jetë 10 orë pasi mori vaksinën kineze e moshuara nga Shqipëria

E moshuara nga Shqipëria Donika Babunja, 74 vjeç, ndërroi jetë mbrëmjen e së mërkurës, 10 orë…

Qëllohet për vdekje reperi i njohur

Reperi nga Hjuston, Chucky Trill qëllohet për vdekje. Policia po kërkon dëshmitarë dhe informacione pasi reperi…

Hapja e shkollave në SHBA pritet të bëhet në muajin Prill

Shtetet e Bashkuara po përpiqen të rihapin shkollat publike në të gjithë vendin në mes të…

“Punët e mëdha në Shqipëri i bën vetëm Edi Rama”, deklarata e ministres Spiropali

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka treguar edhe njëherë adhurimin që ka për kryetarin…

Epidemiologu i njohur amerikan konfirmon: Qytetarët të mbajnë maskat dhe disa muaj. Në korrik…

Epidemiologu i njohur amerikan, Anthony Fauci, ka këshilluar qytetarët që të mbajnë maskat, për të paktën…

Çfarë mendon personalisht për Ramën? Përgjigjet kryedemokrati Basha

Kryetari i PD, Lulzim Basha, në një intervistë për “ABC news” ka thënë se Rama është…