Home / Tag Archives: abetarja

Tag Archives: abetarja

Abetarja dhe Shqiptari, këta janë dy fëmijët e Adem Demaçit

Adem Demaçi sot pikëlloi me ikjen e tij gjithë popullin për të cilin i sakrifikoi vitet e rinisë. Për humbjen e tij shkruan mesazhe ngushëllimi gjithë liderët shqiptarë duke thënë se kjo është një humbje e madhe dhe ai do të mbetet një figurë e madhe në historinë shqiptare, përcjell ORAinfo. Ai ka një vajzë e një djalë, Abetare dhe Shqiptar Demaçi, të cilët Ademi nuk i ka ekspozuar shumë në media. Por këto janë dy fotografitë e fëmijëve të Adem Demaçit./ORAinfo/

Read More »