“Koha për të mbrojtur demokracinë është tani”, presidenti Meta thirrje shqiptarëve: Duhet zgjim, përballje dhe ndryshim

Presidenti i Republikës Ilir Meta, me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar Ditën Ndërkombëtare…