Home / Tag Archives: abraham

Tag Archives: abraham

Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham

Atmosfera e Krishtlindjeve ka arritur edhe tek aktorja Farrah Abraham. Në këto ditë të ftohta, ajo ia ka dalë që të “ngrejë” temperaturat duke pozuar me bikini jeshile. Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh. Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh. The post Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »