Historia e kamerierit që kërkon fronin e Spanjës

Ai është një kamerier në qytetin spanjoll të La Bisbal d’Empordà, por është bërë i famshëm…

Rrëfimi i Khabib pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë: Përfundova në spital, nuk mundesha më

Khabib jep shpjegimin e tij pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë. Të thuash Khabib…

Kuzhinieri i famshëm Nusret tregon aftësitë edhe në futboll, feston golin në stilin e tij

“Salt Bae”, emri i vërtetë i të cilit është Nusret Gökçe, është parë duke treguar aftësitë…

Ndërtimi i 2000 apartamenteve në Durrës/ Mediat në Emiratet e Bashkuara jehonë marrëveshjes me Shqipërinë

Mediat në Abu Dhabi dhe Dubai i kanë bërë jehonë mbështetjes për Shqipërinë dhe Marrëveshjes së…

Marrëveshja e paqes/ Emiratet e Bashkuara Arabe heqin bojkotin ndaj Izraelit, lejojnë tregtinë mes dy vendeve

Presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe ka nxjerrë një dekret që anulon një ligj për bojkotimin…

Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe nënshkruajnë marrëveshjen historike

Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe janë pajtuar që t’i normalizojnë marrëdhëniet, ka njoftuar Presidenti i…