Home / Tag Archives: adelina

Tag Archives: adelina

Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalin

Një përgjigje të çuditshme ka dhënë Adelina. Këngëtarja Adelina Tahiri është nder emrat më të përfolur të shoubizit në vend. Prej muajsh rri gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Siç dihet, martesa e ka aktualizuar së teoërmi këngëtaren bukuroshe. Adelina tashmë është nënë dhe gjëja më e shtrenjtë në …

Read More »

Adelina Ismaili ka për të thënë diçka për Fifin

Dje, Fifi publikoi projektin e saj të ri me titull “Akoma”. Këngëtarja e cila së fundmi u nda nga menaxhmenti, punoi me Apollo ndërkaq tekstin e shkroi vet. Ky projekt, i pëlqeu Adelina Ismailit. Artistja shqiptare hyri në Instagram për ta postuar një pjesë të shkëputur nga kënga, dhe për …

Read More »