Home / Tag Archives: adelina

Tag Archives: adelina

Nëna e saj kthehet nga udhëtimi, Adelina ia bën surprizën më të bukur

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve që bëri shumë bujë në publik që në daljen e parë. Ajo u komnetua shumë në publik sidomos gjatë viteve të fundit, pas lidhjes me burrin maqedonas me të cilin ka një djalë, përcjell ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjete sociale kun a tregon për jetën luksoze. Sot, ajo ka postuar një video ku shihet se nëna e saj është kthyer nga një udhëtim, e Adelina del e pret në aeroport./ORAinfo/

Read More »

Adelina Thaçi ka vetëm dy vajza, kaq shumë janë rritur ato

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare. Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës. Adelina është më e përkushtuar në familjen e saj, përkatësisht në burrin dhe vajzat. Në fotot që ajo I poston në rrjete sociale, shohim që dy vajzat e saj janë rritur shumë./ORAinfo/

Read More »

Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë

Adelina Tahiri është një prej kënëgëtareve më të pëlrfolura shqiptare. Që pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar me të cilin ka një djalë, ajo u bë shumë e komentuar në media rozë dhe në publik. Ajo nuk heziton të na prezantojë jetën luksoze, e këtë e bën pothuajse çdo ditë. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet djali i saj duke fjetur, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që Adelina e ka blerë për të./ORAinfo/

Read More »

Si të dobësoheni pas lindjes, këtë gjë ua tregon Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura. Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo. Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot përmes një postimi ajo ka treguar se si t’i riktheni linjat pas lindjes së fëmijës./ORAinfo/

Read More »

Burri e dërgon në pushime luksoze, Adelina e shpërblen me përqafime

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që në publik u bë e njohur që në daljen e parë. Ajo sidomos në këto vitet e fundit është shumë e përfolur në pubik, sidomos pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar e me të cilin tani ka një djalë, përcjell ORAinfo. Adelina asnjëherë nuk heziton të na tregojë për jetën e saj luksoze. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e ka shkuar në Londër me burrin dhe ka postuar një foto duke u përqafuar me të./ORAinfo/

Read More »

Kaq të bukur e ka Adelina vëllain, ja çfarë thotë ai për motrën

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura. Adelina është një nga emrat më të përfolur të shoubizit vendor. Çdo lëvizje e këngëtares po shndërrohet në lajm, shkruan “Kosovarja”. A thua, a e ka menduar Adelina, që një ditë pa bërë këngë, pa u munduar fare, do të jetë plotësisht në qendër të interesimit të mediave dhe njerëzve? Epo, ja që bash kështu po ndodh. Adelina Tahiri është një ndër personazhet kryesor të medias rozë dhe pa bërë ndonjë gjë. Bukuroshen e ndjekin në rrjete sociale edhe familjarët e saj. Sot, vëllai i Adelines i ka lënë asaj një koment në Instagram, ku i shpreh asaj dhe të birit Jonit gjithë dashurinë.

Read More »

Adelina në darkë me bashkëshortin, publikon momente romantike

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik, e krejt kjo për shkak të jetës së saj luksoze. Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo. Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një pamje, përmes së cilës tregon se ka dalur në një darkë./ORAinfo/

Read More »

Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sot

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik, e krejt kjo për shkak të jetës së saj luksoze. Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo. Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin. Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur jo përshtatshëm për kohën që po mbretëron./ORAinfo/

Read More »