Home / Tag Archives: adelina

Tag Archives: adelina

Adelina Tahiri e tepron me ekspozimin e trupit

Adelina Tahiri e tepron me ekspozimin e trupit

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan KosovaToday. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto ku po duket shumë e zjarrtë. Me këtë pamje ajo do …

Read More »

Adelina është bërë “çokolladë”

Adelina është bërë “çokolladë”

Ajo me pozat e saj gjithmonë është në qendër të vëmendjes. Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes. Ajo tanimë është nënë e një djali dhe kjo nuk i ka penguar aspak të ketë një trup në formën më të mirë. Adelina së fundmi ka publikuar një …

Read More »

50 vjeçar po çmendet pas Adelinës

50 vjeçar po çmendet pas Adelinës

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut, përcjell KosovaToday. Adelina ka ndarë me ndjekësit në Instagram, dhuratën që së fundmi i ka bërë bashkëshorti i saj, Serjozha …

Read More »

Shkrihet pas saj, ia plotëson çdo dëshirë

Shkrihet pas saj, ia plotëson çdo dëshirë

Këto veprime i bën burri i Adelinës kur është pranë saj. Martesa e këngëtares së njohur Adelina Tahirit që nga fillimi ka qenë interesante dhe e përfolur. Dallimi i moshës me të shoqin ka bërë që emri i saj të jetë në gojët e secilit, dhe secilën ditë të vijë nga një thashethem nga ata, shkruan Kosovarja. Por, për çudi …

Read More »

Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura

Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo. Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po …

Read More »

Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto ku po duket shumë e zjarrtë nga pushimet. A thua do …

Read More »

Motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

Motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto të motrës së saj, e cila po bëhet një femër shumë …

Read More »

Një nënë si Adelina, publikon momentin më të ëmbël me djalin e saj

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo. Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot …

Read More »