Home / Tag Archives: adelina

Tag Archives: adelina

Adelina Berisha i lë anash fustanet e elegancën, nuk do ta besoni si është veshur sot

Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar, por e veshur me duks.Edhe me këtë pamje po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Read More »

Adelina na prezanton me dhomën e saj të gjumit, duket përrallore

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një pamje nga shtëpia e saj, e cila duket me të vërtetë përrallore./ORAinfo/

Read More »

Adelina del nga frizerja, ‘godet’ me veshjen dhe grimin

Adelina pak muaj pas lindjes është kthyer në gjendjen e mëparshme trupore dhe po duket çdo herë e më bukur.Ajo nuk heziton asnjëherë që t’i tregojë publikut për jetën luksoze që e jeton së bashku me burrin dhe djalin, shkruan ORAinfo.Adelina e ka përmendur se ka rënë shumë në peshë pas lindjes dhe është gati në gjendjen e saj para shtatzënisë, e sot e ka dëshmuar më së miri, sepse ka publikuar një fotografi ku duket aq bukur me grimin dhe veshjen e saj./ORAinfo/

Read More »

Më në fund Adelina publikon fytyrën e djalit, por ka diçka që nuk shkon

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, dhe që me zërin dhe dukjen e saj u bë e pëlqyer për publikun .Këto vitet e fundit ajo u komentua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas dhe pas lindjes së djalit, mirëpo, Adelina vendosi t’i injorojë dhe tani po I kalon ditëte saj më të lumtura, shkruan ORAinfo.Adelina gjithmonë heziton të publikojë fotografi ku shihen fytyrat e burrit dhe të djalit, duke e pranuar se ka dëshirë t’I mbajë më larg publikut.E këto ditët e fundit ajo ka publikuar një fotografi ku shihet djali por ajo çka dallohet është se djalin e ka zënë në një gjendje pothuajse në gjumë./ORAinfo/

Read More »

Kjo s’pritej! Adelina Tahiri mëson bashkëshortin të flasë shqip

Çdo ditë e më tepër Adelina Tahiri është e përfshirë në rrjetet sociale me postimet e saj të njëpasnjëshme. Së fundmi ajo vendosi të postonte një video. Përveç pamjes së shtëpisë luksoze, ajo që ra në sy ishte fakti se këngëtarja po e përfshin bashkëshortin maqedonas në kulturën shqipe. Në një darkë familjare, Adelina Tahiri ka prezantuar anëtarët e familjes së saj, bashkë me djalin. Në këtë darkë nuk kishte se si të mungonte edhe bashkëshorti i këngëtares, me të cilin ajo shfaqej shumë e afërt e madje i shprehte se e donte para të gjithëve. Në një moment madje ajo i flet shqip dhe ai ia kthen gjithashtu në gjuhën shqipe, duke treguar se ai po mëson të flasë gjuhën tonë. Tashmë Adelina shihet se Jonit po i flet vetëm në shqip.The post Kjo s’pritej! Adelina Tahiri mëson bashkëshortin të flasë shqip appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit

Adelina Tahiri dhe burri i saj maqedonas, si duket sot kanë marrë djalin dhe janë nisur prapë në një pushim, e kësaj here në Vjenë.Ajo edhe pse u komentua shumë keq për lidhjen e saj me burrin maqedonas, ajo vendosi të mos I dëgjojë dhe ta shijon kohën me djalin e burrin, përcjell ORAinfo.I kemi parë shumë bashkë në këtë kohë por sot ata kanë dalë jashtë vendit dhe po e shijojnë këtë kohë dhjetori në Vjenë.E rrugët e këtij qyteti i ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Read More »

Adelina poston fotografinë më të ëmbël me djalin, po çfarë i ka bërë atij

Adelina Tahiri nuk është përmbajtur këto ditë dhe ka postuar fotografi me djalin, e që më heret nuk e ka bërë këtë gjë ku ka thënë se dëshiron ta ruaj privatësinë.Ajo këto ditë duket se ka dalë shumë me burrin dhe djalin dhe vazhdimisht ka postuar fotografi me ata të dy, shkruan ORAinfo.E sot, ajo ka postuar edhe një fotografi me djalin e saj e të cilin e ka emëruar me emër shqiptar, Jon, por ajo çfarë na e tërheq vëmendjen është se Adelina tani I ka hapur edhe djalit një llogari në Instagram me emrin shqiptar e mbiemrin maqedonas./ORAinfo/

Read More »

Adelina merr dhuratën më të shtrenjtë, por nga kush?

Adelina po i tregon publikut dhe fansave të saj sa jetë luksoze dhe të shtrenjtë po bën ajo.Ajo nuk heziton asnjëherë që momentet e ndryshme të jetës së saj, të burrit e të djalit, t’i postojë në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo.Këngëtarja që bëri bujë me martesën e saj me burrin maqedonas, sot ka marrë një dhuratë shumë të shtrenjtë, por nga kush e ka marrë Adelina këtë dhuratë?/ORAinfo/

Read More »

Adelina mban në gji djalin e saj, publikon foton më të ëmbël nënë e bir

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfoEdhe pse gjithmonë heziton të postojë fotografi të djalit dhe të burrit, ajo sot ka thyer akullin duke postuar fotografinë me djalin e saj që e ka quajtur, Jon.Ajo poashtu i ka hapur edhe njw profil nw Instagram me emrin dhe mbiemrin e tij, Jon Markoov. /ORAinfo/

Read More »