Home / Tag Archives: adelines

Tag Archives: adelines

Kaq shumë po e do vëllai i Adelinës nipin, publikon foton më të bukur me të

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Përveç që u bë e njohur me zërin, ishte jeta e saj private që e bëri atë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo. Para pak vitesh ajo u lidh me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin ka një djalë. Përveç që është e njohur vetë, ajo bëri të njohur edhe familjen e saj e sidomos vëllain e saj. E së fundi ai ka publikuar foton më të bukur me djalin e Adelinës për të na treguar sa e do nipin./ORAinfo/

Read More »

Adelines i thonë, “pasi tani bërë para mere djalin dhe ik nga 50 vjeçari”

Martesa e Adelinës me biznesmenin 50 vjeçar po vazhdon të komentohet. Ndonëse mes diskutimesh pa fund rreth jetës së saj private, Adelina Tahiri po e shijon jetën dhe ka vendosur që ta injoroj vorbullën e fjalëve ku kohë pas kohe emri i saj përfshihet, shkruan “Kosovarja”. Karriera e saj muzikore nisi herët dhe sukseset nuk i munguan. Ndonëse nuk dihet shumë rreth të kaluarës së bukuroshes, fjalë e spekulime ka pasur.

Read More »

Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze

Adelina është këngëtarja shqiptare nga Shkupi që bëri bujë në publik që në daljen e saj të parë. Jeta e saj përherë ka sjellë lajme që janë diskutuar për muaj të tërë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo. E këto vitet e fundit ajo u përfol shumë sidomos pas lidhjes me burrin maqedonas, e me të cilin tani ka një djalë. Adelina tani është e përkushtuar vetëm në rritjen e djalin, dhe nuk heziton asnjëherë të na tregojë se sa shumë kohë kalon me të. E këto ditë ajo ka postuar disa foto ku shihet se si luan djali i saj në shtëpinë super-luksoze./ORAinfo/

Read More »

Burri i Adelinës ka një vajzë, por a e pranoi ajo Jonin si vëllaun e saj të vogël?

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë. Këngëtarja në fjalë martua me biznesmenin Serjoza Markov, për çka shkaktoj një valë të tërë komentesh nga më të ndryshmet, shkruan kosovarja. Publiku ende vazhdon të merret me Adelinen dhe martesën e saj. Çifti ishin në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale çdo ditë e sidomos për faktin se Serjoza është maqedonas, për çka edhe Adelina u gjykua e kritikua shumë. Këngëtarja shqiptare tashmë e ka një djalë me avokatin maqedonas, i cili më parë ka qenë i martuar dhe gjithashtu është baba i një vajze që është afër moshës së Adelines, e e cila ende nuk ka një raport të shëndosh me gruan e re të babait. Adelina ka thënë se flet me të, por vetëm kaq.

Read More »

Big Mama i thotë Adelinës: Nuk do të kisha guxim të martohesha me maqedon, i papritur reagimi i Adelinës

Një intervistë interesante është zhvilluar nga Big Mama me Adelina Tahirin. Besjana Kasami e njohur si Big Mama në kuadër të emisionit të saj “Mama’s Trip” të TV 21, këtë fundjavë ishte në Bansko të Bullagrisë. Në këtë vend, Big Mama zhvilloi një intervistë me këngëtaren e njohur dhe shumë të përfolur në mediat shqiptare, Adelina Tahirin, e cila po qëndronte për pushime në atë vend. Gjatë bisedës së zhvilluar, Big Mama tregon që nuk do të kishte pasur guxim të martohej me një maqedon edhe pse është një femër shumë e guximshme. “Unë për veten time nuk kisha pat guxim, po të them të drejtën edhe jam një femër shumë e guximshme, po një gjë të tillë nuk kisha mund ta bëjë.”, i ka thënë Big Mama këngëtares. Ndërsa, Adelina Tahiri i thotë që nuk e bënë sepse ende nuk je dashuruar, shkruan rtv21. Sa i përket martesës me Serjozha Markov, këngëtarja është shprehur që sigurisht që do të ishte dëshira e saj dhe e familjes të martohej me dikë të moshës, fesë dhe shqiptar, por që sipas s..

Read More »

Vazhdon jeta luksoze e Adelinës, shikoni dhuratën që ka marrë sot

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj. Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo përmes një postimi në Instagram, ka treguar dhuratën e shtrenjtë që ka marrë. Shikoni më poshtë postimin e fundit të saj./ORAinfo/

Read More »

Djali i Adelinës është kopja e saj, publikon foton që e dëshmon

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e pëlqyera e publikut që në daljen e saj të parë në skenë. Ajo u paragjykua shumë pas lidhjes me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ka vendosur që të mos i dëgjojë komentet dhe t’a shijojë jetën luksoze së bashku me burrin e djalin, shkruan ORAinfo. Pasi është shumë aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj. Por sot, ajo ka postuar fotografinë më interesante të djalit të saj me të cilën na e dëshmon edhe më shumë se ai është kopje e Adelinës./ORAinfo/

Read More »

Ende në pushim, por çfarë po ndodh me pamjen e Adelinës

Adelina Tahiri bashkë me burrin e djalin po i kalojnë ditët më të bukura në këtë fundvit. Ajo këto ditë po qëndron në Vjenë dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje. Por sot ajo ka hyrë live në Instagram, mirëpo duket në një gjendje jo të mirë, pasi paraqitet edhe pa grim dhe ndryshe nga ajo Adelina që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Read More »

Besoni ose jo burri i Adelinës ka prejardhje shqiptare nga ky qytet

Këngëtarja maqedonase i ka dhënë fund komenteve të shumta rreth kombësisë së burrit të saj. Adelina Tahiri ka qenë këngëtarja më e komentuar gjatë këtij viti pas martesës me Serjoza Markov. Çifti ishin në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale çdo ditë e sidomos për faktin se Serjoza është maqedonas, Adelina u kritikua shumë. Këngëtarja do të jetë e ftuar të shtunën në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës ajo tregon se Serjoza është me origjinë korçare. E në këtë moment Ermali e pyet me humor nëse ai di të bëjë lakror. Gjatë intervistës Adelina flet edhe për shtatzëninë, si e priti familja, zbulon më shumë për raportin e saj me bashkëshortin e të gjitha këto na mbetet t’i ndjekim të shtunën në “Xing me Ermalin”. http://orainfo.net/wp-admin/media-upload.php?post_id=460897&type=image&TB_iframe=1

Read More »

A e keni vërejtur këtë detaj tek fotoja e fundit e Adelinës me burrin e saj

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare që së fundmi ka qenë e përfolur shumë, sidomos pas shtatëzanisë së saj. Ajo pak muaj pas lindjes shfaqet me një veshje interesante,ku duket mjaft në formë, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me burrin e saj. E vëmendjen e merr ora e shtrenjtë e tij./ORAinfo/

Read More »