Home / Tag Archives: adoleshent

Tag Archives: adoleshent

Prindërit e Leartës në pushime, janë veshur si dy adoleshent

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar foto në të cilat shihet në pushime me burrin e saj dhe po duket si adoleshent./ORAinfo/

Read More »

Si adoleshent, Ariana e Ermali publikojnë foton më të ëmbël nga pushimet

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Ermalin nga pushimet. Po duken të dashuruar si dy adoleshent./ORAinfo/

Read More »

Të dashuruar si adoleshent, me kaq pasion e puth gruaja e tij Sinanin

Sinan Vllasaliu është ndër kënëgëtarët më të dashur për publikun. Këngët e tij vazhdojnë të mbetën hite, shkruan ORAinfo. Ai është mjaftë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo. Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila para pak minutash publikoi një foto në të cilën shihet duke e puthur Sinanin. Sa çift simpatik që janë./ORAinfo/ My lifetime idol A post shared by Teuta Vllasaliu (@vllasaliut) on Jul 28, 2018 at 9:16am PDT

Read More »

Remzie Osmani ka dalur me burrin, po duken si të ishin çift adoleshent

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se po kalon kohë me burrin e saj. Të dy kanë vënë syze dielli dhe po duket të relaksuar. Me këtë pamje të japin përshtypjen sikur janë një çift adoleshent./ORAinfo/

Read More »