Home / Tag Archives: adoleshente

Tag Archives: adoleshente

Duket si një adoleshente, po a dini sa vjeçare është Icha

Jemi mësuar që të shikojmë më shumë seriale spanjolle dhe turke Serialet indiane kanë nisur të marrin hov të madh edhe te televizionet tona. E njëri ndër më të shikuarit mbetet Uttaran, përcjell ORAinfo. E personazhi më i dashur padyshim mbetet Icha që interpretohet nga aktorja simpatike, Dattaa Tinaa. Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me një stil të thjeshtë dhe sipas pamjes ajo tregohet shumë e re. Por, në fakt ajo ka 32 vite../ORAinfo/

Read More »

Afrona vishte si adoleshente, zbulon edhe pjesë të ndjeshme të trupit!

U bë e famshme pasi u fejua me këngëtarin e njohur Bleron. Fjala është për modelen Afrona Dikën. Kjo e fundit njihet për linjat e saj joshëse. E vetëdijshme për këtë, Afrona nuk heziton t’i shfaq ato për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo. E ndryshe nga herta e tjera kur jemi mesuar ta shohim Afronën të veshur me fustanë elegant, sonte Afrona është shfaqur me një stil krejt ndryshe. E veshur si adoleshente, Afrona nuk ka hezituar ta ekspozojë edhe kërthizën e saj. Në këtë foto ajo po duket mjaftë provokative./ORAinfo/

Read More »

Shyhretja bëhet si adoleshente, por ka diҫka tjetër që bie në sy

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAinfo. Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me njërin nga efektet e Snapit. Por, ajo që bie në sy është se Shyhretja është shfaqur pa grim. Edhe e tillë, këngëtarja po duket mjaftë e freksët./ORAinfo/

Read More »

Rejhani publikon foto pa pikë grimi, duket si një adoleshente

Është bërë personazhi më i dashur që kur ka hyrë në serialin Më Fal, fjala është për Rejhanin rol ky që interpretohet nga aktorja e talentuar, Elif Gizem Aykul , përcjell ORAinfo. Ajo luan rolin e një vajze të thjeshtë, por tejet të dashur që fiton zemrat e fëmijës Kozan. Jemi mësuar ta shohim me veshje shumë të thjeshtë, por edhe në realitet ajo është një femër pa komplekse dhe nuk ka trup të dalë pa grim. Shikoni se sa e re duket ajo pa make up./ORAinfo/

Read More »

Nëna dhe babai i Leartës kanë shkuar në pushime, po duken si adoleshentë

Nusja më e komentuar e estradës bën bujë me çdo gjë që poston. Learta solli në media edhe familjen e saj të prindërve, e sidomos nënën, shkruan ORAinfo. Më shumë se me vjehrrën Learta po komentohet me fotografitë e ëmbla që po publikon me nënën e saj. Edhe Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar bashkë me burrin e saj në pushime. Të dy po duken si të ishin adoleshentë./ORAinfo/

Read More »