Home / Tag Archives: adonisin

Tag Archives: adonisin

Ja ku e dërgojnë buzët e Teutës, Adonisin (Foto)

Adonis Morina ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se sa i dashuruar është në aktoren Teuta Krasniqi Trajneri i fitnesit sot ka pasur disa fjalë për aktoren e njohur kosovare me të cilën ka një vajzë, Teuta Krasniqin. “Buzët e saj janë si kufiri i galaktikës”, …

Read More »

Me grim e flokë të rregulluara, Teuta del nga frizerja, do ta ‘shkri’ Adonisin

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Read More »

Teuta do ta ‘shkri’ Adonisin me pamjen e fundit, është rregulluar si ‘loҫkë’

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Read More »

Teuta rregullohet e bëhet si “kukull”, do ta “çmend” me bukurinë e saj Adonisin

Teuta Krasniqi vazhdon të jetë një nga aktoret më të suksesshme kosovare. Madje, ajo shpesh është pjesë edhe e mediave rozë, për jetën e saj personale, por edhe paraqitjet e saj. Së fundmi nëna e dy vajzave të mrekullueshme vjen me një fotografi tejet të ëmbël, ku shfaq bukurinë e saj natyrale. Teutën së fundmi po e shohim në Teatrin Kombëtar të Kosovës përmes shfaqjes ‘Njeriu që mungonte’ me tekst të Zymber Kelmendit e regji të Isa Qosjes.

Read More »

Sa e zonja është Teuta, ja çfarë ka gatuar sot për Adonisin

Teuta Krasniqi është një ndër aktort më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare. Viteve të fundit ajo ka qenë shumë e komentuar në media e në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Tani, ajo është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat. Sot, burri I saj Adonisi, ka publikuar një foto nga shtëpia ku shihet një ushqim e që si duket ia ka gatuar Teuta./ORAinfo/

Read More »

Teuta tregon vendin interesant ku e takoi Adonisin për herë të parë

Është më e popullarizuara ndër aktoret vendore. Aktorja Teuta Krasniqi është e ftuara e radhës në emisionin “NIN”, Përveç karrierës së saj si aktore, ajo foli edhe për jetën e saj private.Teuta tregoi historinë e saj të dashurisë me Adonisin, duke treguar se si u takuan dhe për herë të parë “Sdi çka kam bërë pa Adonisin gjithë jetën time” u shpreh Teuta. Ndërsa me Adonisin, Teuta ka treguar se është takuar për herë të parë me Adonisin në një sallon flokësh, ku aty ka kuptuar se ai ishte trajner fitnesi, dhe më pas po tek ai ajo shkoi të stërvitej./Blic/

Read More »

Teuta del në darkë me Adonisin, por nuk do ta besoni me ҫfarë pamje

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Në një nga postimet e saj ajo shihet në një darkë bashkë me Adonisin dhe disa miq të tyre. Por, ajo që bie në sy është se Teuta ka dalur shumë e thjeshtë./ORAinfo/

Read More »

Teuta vesh fustan të gjatë e të hapur, do ta “çmend” Adonisin me bukurinë e saj

Teuta Krasniqi është njëra nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo dallohet për thjeshtësinë e saj përcjell ORAinfo. Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë në projektet e reja, ajo është shumë në rritjen e vajzave të saj Tarës dhe Kaias. Vetë aktorja nuk e lënë as veten keq. Ajo kujdeset për pamjen e saj në mënyrë që të duket sa më trendi. Së fundmi ka publikuar një foto me fustan të gjatë, do ta çmend Adonisin me bukurinë e saj. /ORAinfo/ Go Green A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 15, 2018 at 8:54am PDT

Read More »

‘Çmendet’ Teuta, kështu e puthë Adonisin në mes të rrugës

Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina janë një çiftet më të komentuara shqiptare. Ata momentalisht po i shijojnë disa ditë pushimi, nga edhe po shfaqin pastime të ndryshme. Por është Adonisi ai që vjen me një fotografi mjaftë romantike, teksa shihet duke shkëmbyer puthje plot pasion me aktoren, shkruan Indeksonline. Ndryshe bashkë me ta në pushime janë edhe vajzat e tyre, Tara dhe Kaia.

Read More »

Si vajzat ashtu edhe Adonisin, shikoni si e quan familjen e saj Teuta

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto të familjes së saj, ku shihet duke u argëtuar. “Me bebat e mija”- ka shkuar Teuta./ORAinfo/

Read More »