Home / Tag Archives: adonisit

Tag Archives: adonisit

Teuta publikon një imazh provokues, cili do të jetë reagimi i Adonisit?

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur shqiptare dhe që me rolet e saj arriti të jetë e njohur shumë në publik, përcjell ORAinfo. Ajo së fundi është përfolur shumë sidomos për jetën e saj private. Teuta është martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat. Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Teuta sot ka publikuar një imazh tepër provokuese. Kjo është ndër fotot joshëse që Teuta ka publikur kohëve të fundit në rrjetet sociale. /ORAinfo/

Read More »

Njihuni me kunatat dhe kunatin e Teutës, a i kanë ngjarë ata Adonisit?

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. E mjaftë aktiv është edhe burri i saj, Adonisi. Sot ai ka publikuar një foto të para disa viteve, ku shihet bashkë me motrat dhe vëllaun e tij. Duket se të gjithë ngjajnë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Read More »

Kaia e Teutës dhe Adonisit sot feston dy vjetorin, vjen edhe urimi i veçantë për të

Vogëlushja simpatike Kaia, sot feston dy vjetorin e lindjes, e me këtë rast nuk kishte si të mungoi një urim i veçantë nga e ëma e saj Teuta. Urimin për të, aktorja e njohur e sjellë së bashku me një imazh të vogëlushes, duke mos kurser fjalët nga shpirti, shkruan ORAinfo. Kujtojmë, se Kaia e vogël, është vajza e dytë e Teutës që ka nga martesa me bashkëshortin Adonis Morina. Ju sjellim të plotë postimin e Teutës./ORAinfo/ View this post on Instagram Shpirt e dritë, Kaia e vockël, e bukur, e ëmbël, sot i mbushe dy vjet Qe dy vjet, na ke kompletu portretin tonë familjar, duke qenë motra e dashur dhe lazdrane e Tarës dhe sugaresha jonë që na mbush me dashuri dhe gëzim çdo ditë te jetës sonë. Urime ditelindja shpirti i mamit. Paç shëndet, dashuri të pakusht, lumturi të pakufishme bashke me familje dhe gjithë njerezit e dashur. Të duam pa kufi, Tata, mami dhe babi. Zoti të ruajt e të bekoftë @kaia_k_morina @adonismorina7 A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Oct 3, 2018..

Read More »

Nuk bën dasmë kur u martuan, Teuta sot i bëhet nuse Adonisit

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar shumë bukur dhe po bën buzët e kuqe. Adonisi do të ‘çmendet’ nga kjo pamje e gruas së tij./ORAinfo/

Read More »

Teuta i vishet Adonisit e tëra në ‘ari’, kaq bukur po duket ajo

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan ngjyrë ari dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Read More »