Home / Tag Archives: adonisit

Tag Archives: adonisit

Nuk bën dasmë kur u martuan, Teuta sot i bëhet nuse Adonisit

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar shumë bukur dhe po bën buzët e kuqe. Adonisi do të ‘çmendet’ nga kjo pamje e gruas së tij./ORAinfo/

Read More »

Teuta i vishet Adonisit e tëra në ‘ari’, kaq bukur po duket ajo

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan ngjyrë ari dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Read More »