A po martohet Adriana Matoshi me Keith? – Ja çka thotë deputetja

Adriana Matoshi flet rreth planeve për martesë. Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Adriana Matoshi në…

Adriana Matoshi tregon si e pritën prindërit dhe fëmijët lidhjen e saj me 21-vjeçarin

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Adriana Matoshi në një intervistë për “Express Rozë” ka treguar…

Kush i bëri ftesë Ardiana Matoshit t’i bashkohet Vetëvendosjes? Tregon vetë aktorja

Adriana Matoshi zbulon se kush ia bëri ftesën që t’i bashkohet Vetëvendosjes. Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje,…

Keith i propozon fejesë Ardiana Matoshit, kjo është përgjigja e saj

Adriana Matoshi drejt fejesës? Keith i propozon virtualisht, ndërsa ajo i thotë “Po”. Aktorja e njohur…

I thanë se po plaket, Adriana Matoshi ka një reagim për ta

Reagon Matoshi për ata që e komentojnë moshën Aktorja shqiptare ka reaguar përmes një postimi lidhur…

Adriana Matoshi mohon se është e infektuar me COVID-19, ofron dëshmitë

Adriana Matoshi publikon dëshminë që nuk është me COVID-19. Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Adriana Matoshi, e…

Adriana Matoshi theu protokollin, ja me çfarë veshje shkoi në seancë

Adriana Matoshi merrë vëmendje me këpucët që veshi në seancë. Ajo tashmë është bërë deputete. Adriana…

“Dashuria pushton gjithçka”, Ardiana publikon foton me të bukur në krahët e të dashurit

Adriana më e lumtur se kurrë krah partnerit Aktorja dhe deputetja e re e Kuvendit, Adriana…

U bë deputete, Adriana Matoshi ka diçka për të thënë

Tashmë është bërë deputete, ajo ka disa fjalë për t’i thënë. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana…

I dashuri e do kaq shumë Adrianen, ja çfarë surprize të bukur i bëri

Kështu u surprizua Adriana nga i dashuri i saj. Adriana Matoshi është një ndër emrat më…

Ardiana e ka ditëlindjen sot, i dashuri i saj e ‘shkrin’ me urimin e tij

Adriana sot feston ditëlindjen, i dashuri i publikon disa foto të reja me urim special! Aktorja…

Adriana e dashuruar ‘kokë e këmbë’, publikon moment të bukura në krahët e të dashurit

Adriana Matoshi tejet e lumtur përkrahë futbollistit afrikan… momente lumturie! Aktorja e humorit, Adriana Matoshi duket…