Home / Tag Archives: aferdita

Tag Archives: aferdita

Sot 20 vite humbi babain, Afërdita bën dedikimin më prekës

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë. Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo. Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar. Sot, ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka treguar që 20 vite më parë humbi babain dhe sa shumë po I mungon./ORAinfo/

Read More »

Jo nga burri, Afërdita merr një dhuratë tejet romantike, nuk do ta besoni nga kush

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura. Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet Në postimet e fundit shihet një vazo me lule ku shkruan “E enjte e lumtur”, dhe gjithashtu në imazhin tjetër duket se ajo u takua me miken e saj ku thotë se “E dashura ime është këtu”./ORAinfo/

Read More »

Aferdita në pushime super-luksoze me burrin, iu ‘befason’ me veshjen

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret më të dashura. Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Afërdita njihet me silin e saj shumë të veçantë e që e dëshmon në çdo foto që e poston. Këto ditë ajo ka shkuar në pushime shumë luksoze me burrin, por ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Read More »

E veshur me fund të shkurtë, Afërdita tregon këmbët e saj tërheqëse

Është këngëtaraja më e përfolur dhe më aktive në rrjetet sociale. Afërdita Dreshaj ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Modelja dhe këngëtarja e njohur edhe këtë herë ka ardhur joshëse dhe me shumë stil, shkruan Indeksonline. Afërdita e cila ka linjat seksi të trupit edhe në imazhet e reja vuri në pah trupin shtatlartë ku përveç seksi ajo dukej mjaftë elegante. Ndryshe, ajo njihet edhe për jetën luksoze që bënë dhe udhëtimet e shumta.

Read More »

E veshur me fustan të zi e të shkurtë, kështu Afërdita e “çmend” burrin e saj

Është femra më e komentuar e show-bizzit, e Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Ish Miss Univers Kosova dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj është duke e jetuar një jetë shumë të mirë me bashkëshortin e saj milioner, Jakub Kindl. Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” me Jakub, ku me një fustan të zi te shkurtë e elegant ka vënë në pah trupin e saj dhe format e bukura. Afërdita kohëve të fundit është parë duke shëtitur në vende të ndryshme të botës por ende nuk ka lajmëruar për ndonjë projekt të ri muzikor.

Read More »

Afërdita vishet me komplete, do t’iu shkrijë me pamjen e saj

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë. Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo. Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar. Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me komplete. Me joshëse se kaq nuk është parë asnjëherë Afërdita. /ORAinfo/

Read More »

Pas ndarjes nga Afërdita, edhe kjo po i ndodh Shpat Kasapit

Hakerët nuk po e lënë të qetë këngëtarin Shpat Kasapin. Këngëtari Shpat Kasapi është përballur sërish me diçka të pakëndshme dhe bëhet fjalë për hakimin e llogarisë së tij në Facebook, shkruan lajmi. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarit i hakohen llogaritë nëpër rrjete sociale, e duke qenë se Instagramin e ka kthyer dhe atë Facebook nuk ka arritur që ta kthej sërish njoftoj së fundmi se e ka hapur një të ri. Shpati i ka ftuar fansat që ta ndjekin në llogarinë e tij më të re në Facebook.

Read More »

Afërdita kujton të atin e ndjerë, rrëfen amanetin që i la para se të ikte

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka treguar shpesh herë se ëndrra e babait të saj ishte të bëhej këngëtare. E pyetur nga ndjekësit se sa e kishte të vështirë t’i realizonte ëndrrat pa babain, ajo thotë se është munduar ta çojë deri në fund amanetin. “Ëndrra e babait tim ishte të bëhesha këngëtare, kur unë isha 12 vjet ai ishte ende gjallë dhe më mori ta inçizojë këngën e parë… kur ai vdiq e kisha shumë të vështirë të vazhdoja, por duhet t’i tregoja atij që do të vazhdoja ëndrrën e tij dhe timen, nëna ime është femra më e fortë dhe më ka dhënë krahë tjerë të vazhdoj”, është përgjigja e saj. Së fundmi Afërdita ka paralajmëruar rikthimin në muzikë pas një pauze të gjatë që bëri. The post Afërdita kujton të atin e ndjerë, rrëfen amanetin që i la para se të ikte appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Afërdita Dreshaj vjen me rrëfim prekës për babain

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë. Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo. Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar. Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka bërë një pyetsor në Instastory, e në një përgjigje ajo ka thënë se e babait të saj ka qenë që ajo të bëhet këngëtare./ORAinfo/

Read More »

Afërdita vesh fustan të shkurtë, diçka nuk shkon me të në foton e fundit

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare. Modelja dhe këngëtarja shqiptare shquhet për linjat e saj trupore, por që jo aq këndshëm duket në fotografinë e fundit. Bukuroshja shfaqet në një fustan të shkurtër e çizme të gjata, ndërsa këmbët po i duken të shtrembëruara. Ndryshe, ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekte muzikor, për t’iu kushtuar martesës.

Read More »