Home / Tag Archives: aferdites

Tag Archives: aferdites

Afërditës i shkon nëna për vizitë në shtëpinë e burrit, kështu e pret ajo

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura. Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet se i ka shkuar nëna për vizitë. E për këtë, padyshim se Afërdita është gëzuar shumë./ORAinfo/

Read More »

Vajza e Afërditës ia ‘huq’ keq me stilin, shikoni fustanin që ka veshur sonte

Afërdita Demaku është shumë e dashur për publikun, e kjo për shkak të këngëve të saj të bukura. Ajo është e pranishme edhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Bashkë me të këndon edhe vajza e saj e cila është shumë e talentuar. Të dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sonte Dona ka publikuar një foto e veshur me një fustan jo shumë “In”./ORAinfo/

Read More »

Vajza e Afërditës vesh fustanin më të bukur, po duket tejet e bukur dhe elegante

Afërdita Demaku është shumë e dashur për publikun, e kjo për shkak të këngëve të saj të bukura. Ajo është e pranishme edhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Bashkë me të këndon edhe vajza e saj e cila është shumë e talentuar. Vajza e saj Dona, sot ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Read More »

Vajza e Afërditës vishet me fustan të shkurtër, shikoni reagimin e nënës së saj

Afërdita Demaku është shumë e dashur për publikun, e kjo për shkak të këngëve të saj të bukura. Ajo është e pranishme edhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Bashkë me të këndon edhe vajza e saj e cila është shumë e talentuar. E sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj e cila është veshur me një fustan të shkurtër./ORAinfo/

Read More »

Një burrë si ai i Afërditës, shikoni çfarë befasie i bëri me mëngjes në shtrat

Afërdita Dreshaj për disa ditë ka qëndruar në Tiranë. Së fundi, ajo përfundoi angazhimet në Tiranë dhe është kthyer në Pragë tek bashkëshorti i saj Jakub Kindl, shkruan lajmi.net. Mëngjesin e sotëm, Afërdita e nisi ashtu si çdo femër do të dëshironte të fillonte ditën, me befasi nga bashkëshorti. Jakub i ka dërguar një buqetë me trëndafila asaj në shtrat, befasi e cila e e gëzoi jashtë mase modelen. “U zgjodha kështu. 5 vite më parë takova bashkëshortin tim.” , ka shkruar ajo.

Read More »

Çka po ndodh me burrin e Afërdites, ja në çfarë gjendje ka përfunduar pas martesës

Kanë kaluar vetëm një muaj që nga martesa e modeles dhe këngëtares, Afërdita Dreshaj. Në fund të muajit qershor ajo i dha fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. Por duket se përgatitja e dasmës e kanë lodhur atë. Në një video të publikuar nga Afërdita shihet ai shumë i lodhur duke pirë venë të bardhë. Disponimi i tij është zero. Çka po ndodh me burrin e Afërditës, është bërë nervoz apo i ka rënë pishman për martesën? /ORAinfo/

Read More »

Pas dasmës madhështore, ja çfarë dhurate i blen Afërditës burri çek

Këngëtarja Afërdita Dreshaj po jeton si në përralla. Momente nga jeta e saj private po ndanë me ndjekësit në Instagram andaj shihet se hekoisti çek po e trajton si një princeshë, shkruan lajmi.net Ajo së fundmi ka pranuar si dhuratë një çantë të marrkës ‘Louis Vuitton’ e cila nga çmimi nuk është edhe aq e lirë. ”Faleminderit dashuri”, ka shkruar Afërdita pranë imazheve.

Read More »