Home / Tag Archives: afronen

Tag Archives: afronen

Tara ngjan kaq shumë me Afronën, ja fotoja që e dëshmon

Blero dhe Afrona janë çifti që u bë shumë i komentuar në publik që nga lidhja e tyre. Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo. Blero nga martesa e tij e parë ka një vajzë që e kanë quajtur, Tara. E në fotot që i shohim, vërejmë që Tara ngjan shumë me Afronën./ORAinfo/

Read More »

Blero po e kalon vikendin bashkë me Afronën, ja ku kanë shkuar

Afrona dhe Blero po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik. Që nga lidhja e tyre ata u bënë shumë të komentuar në media rozë, përcjell ORAinfo. Pas tre muajve ata do të bëjnë dasmën dhe për këtë ata kanë filluar përgatitjet qysh tani. Sot, ata janë bërë bashkë dhe kanë shkuar në një vend për të kaluar vikendin./ORAinfo/

Read More »