Home / Tag Archives: afrones

Tag Archives: afrones

Një burrë kaq romantik si Blero, do të befasoheni çfarë dhurate i ka blerë sot Afronës

Blero dhe Afrona janë një ndër të paktat çifte që bëjnë gjithmonë bujë në media e në publik. Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo. Që të dy janë tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos në Instagram. Sot, Afrona ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë shumë romantike nga Blero për përvjetor./ORAinfo/

Read More »

Sot kanë përvjetorin, këtë ‘surprizë’ ia bën Blero Afronës

Këngëtari I njohur Blero dhe e fejuara e tij Afrona sot kanë përvjetorin e lidhjes së tyre. Për ta festuar këtë ditë ata të dy kanë ardhur në Kosovë dhe vazhdimisht postojnë fotografi bashkë me njëri-tjetrin, përcjell ORAinfo. E në mbrëmjen e sotme, Blero ka postuar një video të një darke romantike e që si duket ia ka përgatitur ai Afronës. Kujtojmë që çifti tani kanë edhe pak muaj deri në martesën e tyre./ORAinfo/

Read More »

Blero ia mban dorën Afronës, por shikoni çfarë unaze ia ka blerë para martesës

Blero dhe Afrona janë një prej çifteve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare. Këngëtari dhe modelja e njohur tani janë në prag të martesës dhe që të dy po i shijojnë këto ditë të fundit si të pamartuar, përcjell ORAinfo. Ata së fundmi kanë qenë se bashku në një pushim shumë luksoz në Dubai, e si kanë kaluar ata i kemi parë në fotografitë dhe videot që ata i kanë postuar në rrjetet e tyre sociale. E sot, Blero ka postuar një fotografi me Afronen, e që duket se i mungon Dubai, por, vëmendjen e merr unaza shumë e shtrenjtë në gishtin e Afronës./ORAinfo/

Read More »

Blero bën këtë veprim të ‘çuditshëm’, ja çka i dërgon në shtrat Afronës

Blero është këngëtari që u bë I njohur dhe shumë I pëlqyer për publikun që nga dalja e tij e parë në skenë. Ai ishte gjithmonë i komentuar në publik e në media, por në kohën kur ai u nda nga gruaja e tij e parë, Teuta Krasniqi, bëri bujë shumë të madhe në media, përcjell ORAinfo. Tani, Bero është i fejuar me modelen shqiptare, Afrona Dika dhe që së shpejti pritet edhe një dasmë nga ky çift. Ata në këto ditët e fundit kanë qenë në pushim në Dubai, dhe nga atje kanë postuar fotografi të ndryshme për fansat e tyre. Por një video e Afronës, na bën të kuptojmë që Blero ka bërë një gjest interesant duke I dërguar Afronës, ëmbëlsirë në dhomë./ORAinfo/

Read More »

Pytet a do të shkojë në dasmën e Bleros dhe Afronës, Teuta befason me përgjigjie

Teuta Krasniqi është një ndër artistet e njohura, e cila përmes roleve të ndryshme ka arritur të fitojë zemrat e shumë njerëzve. Teuta, edhe pse nënë e dy vajzave, është mjaft e zonja në profesionin e saj, të cilin e bën me përkushtim. Ajo për emisionin “Mirage” ka treguar se është duke punuar në xhirimet e serialit të saj të parë në të cilin do të jetë producente, por edhe aktore. Ajo tregoi se seriali do të jetë i zhanrit dramë dhe për temë ka jetën e adoleshentëve në Kosovë. Ajo tha se planet janë që për muajin janar seriali të fillojë transmetimin, shkruan rtv21.tv Krahas jetës profesionale, aktorja Krasniqi foli edhe për jetën private. Ajo mohoi spekulimet se është shtatzënë, derisa tha se vajza e saj e madhe, Tara po lypë vëlla. “Mami nuk ka kohë për vëlla, as për motër”, tha ajo duke qeshur, sepse tha që ka shumë obligime. Ndërsa, e pyetur se a do të shkojë ajo në dasmën e Bleros dhe Afronës vitin tjetër, nëse i vjen një ftesë e tillë, Teuta u shpreh se nëse Afrona bën kanagj..

Read More »

Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës, këngëtari befason me përgjigje

Blero është emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Këngëtari ishte mysafiri i radhës në emisionin “Mirage”, ku zbuloi të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net. Për herë të parë, Blero ka zbuluar detaje rreth dasmës, të ftuarit, vendin ku do të organizohet dasma, e shumë të tjera. Ndër të tjera, këngëtari ka treguar edhe nëse në dasmë do të jetë e ftuar nëna e vajzës së tij, Tarës, Teuta. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Bleros.

Read More »

Baba për herë të dytë? Ja ç’thotë Blero mbi shtatzëninë e Afronës

Ditën e djeshme këngëtari i njohur Blero ishte protagonist në ‘Prive’ në një intervistë mbi të rejat më të fundit në jetën e tij private. Tashmë kur ka festuar tre vjetorin e dashurisë në shikim të parë me Afronën nga momenti i njohjes një pyetje lind natyrshëm – a do bëhet baba së shpejti këngëtari? “Jo Afrona nuk është shtatzënë, por e kemi menduar në të ardhmen një fëmijë të dytë”, ka thënë Blero. Presim me padurim kur të zbulojmë lajmin e bukur të çiftit! The post Baba për herë të dytë? Ja ç’thotë Blero mbi shtatzëninë e Afronës appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Afronës i duket se i ka buzët e vogla, shikoni ҫfarë bën për t’i ‘fryrë’

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. E sot përmes një postimi ajo ka bërë një dedikim për nënën e saj. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur. Ajo që bie në sy është se Afrona i ka lyër buzët më shumë se sa që i ka. Duket se dëshiron të ketë buzë më të fryra./ORAinfo/

Read More »

Hipi në tren, Afronës i ndodh e papritura në mes të ditës në Zvicërr

Është ndër emrat më të lakuar në showbizin shqiptar. Afrona Dika po vazhdon të qëndrojë në Zvicër teksa po shijon bukuritë natyrore, e cila po gjatë gjithë kohës po i ndanë pamjet me ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja. Sot ajo teksa ka marrë trenin për të udhëtuar, i ka ndodhur diçka që e ka habitur. “Mendoj që jam e vetmja në tren” ka shtuar ajo në fotografinë e publikuar ku shihen të gjitha karriget bosh. Përndryshe, ajo po shijon pushimin, teksa po mahnit edhe adhuruesit e saj me imazhet mjaft tërheqëse.

Read More »