Home / Tag Archives: afrones

Tag Archives: afrones

Hipi në tren, Afronës i ndodh e papritura në mes të ditës në Zvicërr

Është ndër emrat më të lakuar në showbizin shqiptar. Afrona Dika po vazhdon të qëndrojë në Zvicër teksa po shijon bukuritë natyrore, e cila po gjatë gjithë kohës po i ndanë pamjet me ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja. Sot ajo teksa ka marrë trenin për të udhëtuar, i ka ndodhur diçka që e ka habitur. “Mendoj që jam e vetmja në tren” ka shtuar ajo në fotografinë e publikuar ku shihen të gjitha karriget bosh. Përndryshe, ajo po shijon pushimin, teksa po mahnit edhe adhuruesit e saj me imazhet mjaft tërheqëse.

Read More »

Blero ia bën ‘8 me 2’ Afronës për ditëlindjen e tij, ja me kë e feston

Edhe pse po feston ditëlindjen, për Bleron duket ditë e zakonshome. Këngëtari i njohur i muzikës RnB është përqëndruar shumë në punën me fizikun e tij. Aq shumë sa që së fundmi ai ka qëndruar në fitnes në ditën kur ai normalisht do të duhej të festonte ditëlindjen. Kjo dëshmon punën dhe përkushtimin e këngëtarit për punën e tij si këngëtar para performancave të verës. Blero së fundmi lansoi këngën “Bingo” që u prit mjaft mirë nga publiku. Këngëtari ka kohë që është në lidhje me modelen, Afrona Dika.

Read More »