‘Katastrofë’ për Agim Veliun, VV e mposht edhe në katundin e vet

Vetëvendosje e mposht Agim Veliun në katund të vetin. Lëvizja Vetëvendosje ka mposhtur Agim Veliun e…

Vetëvendosja i përgjigjet Mustafës: Kemi me të shkarku edhe ty, si Veliun

Nga Vetëvendosja i janë përgjigjur kreut të LDK-së, Isa Mustafës. Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës,…

Donika Gërvalla: Mustafa e instaloi Veliun që ta eksplodojë Qeverinë Kurti

Donika Gërvalla nuk po i kursen kritikat ndaj kreut të LDK-së, Isa Mustafës. Kandidaja për deputete…

Haxhi Avdyli për Agim Veliun: E ka poshtëruar Vjosa Osmanin dhe e kanë përjashtuar në fund

Avdyli ka thënë se Veliu e ka poshtëruar Vjosa Osmanin. Deputeti Haxhi Avdyli, ka thënë se…

Rrëzimi i Qeverisë Kurti, Abazi ka një kërkesë për Kushtetuesen

Abazi thotë se Kushtetuesja duhet ta lexojë seriozisht raportin e PE-së, për rrëzimin e Qeverinë Kurti.…

MPB reagon pas akuzave të LVV-së dhe PDK-së: Veturat zyrtare janë në shfrytëzim nga KQZ-ja

VV e PDK kanë akuzuar sot ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliun, se po i…

Shpejtim Bulliqi për Agim Veliun: Fitoret i arriti përmes viktimizimit

Shpejtim Bulliqi ka thënë se Agim Veliu i ka arritur fitorët përmes viktimizimit. Kandidati i VV’së…

Incidenti në Podujevë, Vetëvendosje e fajëson Agim Veliun

Një përplasje mes aktivistëve të LDK-së dhe atyre të VV-së ka ndodhur sot rreth orës 14:00…

Lajmërohet Haki Rugova me një përkujtim

Pas shumë kohësh, lajmërohet Haki Rugova me një përkujtim. Kryetari i Komunës së Istogut , Haki…

Isa Mustafa thotë se LDK pret fitore bindëse në Podujevë

Isa Mustafa thotë se LDK pret fitore bindëse në Podujevë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës,…

Zemaj në takim me Veliun premton funksionalizimin e Spitalit të Podujevës

Zemaj takohet me Veliun: Së shpejti funksionalizohet Spitali i Podujevës. Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka…

Ganimete Musliu – Veliut: Mund të të shkarkojmë

Ganimete Musliu e paralajmëron Agim Veliun se mund t’a shkarkojnë. Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës,…