Home / Tag Archives: agjencive

Tag Archives: agjencive

Rama zbulon detaje. Ja si do jetë qeveria e re

Rama zbulon detaje. Ja si do jetë qeveria e re

I ftuar në television In Tv kryeministri Rama ka zbuluar detaje nga qeveria e re. Rama tha se motoja e qeverisë së re do të jetë “Më shumë me më pak”, pra do të jetë një qeveri e vogël. Ai tha se po punon që të shkurtojë edhe institucionet dhe …

Read More »