Home / Tag Archives: Agon Amiga

Tag Archives: Agon Amiga

Agon Amiga flet për problemet me Babastars, ja projektet e reja (Video)

Agon Amiga flet për problemet me Babastars, ja projektet e reja (Video)

AgonAmiga ditë më parë e ka publikuar videoklipin e ri “S’ka faj”. Por, reperi ka pohuar se me kaq nuk do të ndalet dhe se do të sjell edhe këngë të reja. Në një intervistë për Reload të RTV Dukagjinit, këngëtari ka pohuar se do të publikon gjatë dy muajve …

Read More »

Agon Amiga, pas baladës shumë projekte tjera solo (Video)

unnamed-file-495

Agon Amiga ka paralajmëruar disa këngë të reja duke thënë se në këtë periudhë e ka vënë veten në plan të parë. Ai tashmë ka përfunduar xhirimet e klipit të këngës së tij të re, me titull “S’ka faj” që është një baladë. Ndërkohë, ka paralajmëruar edhe disa këngë të …

Read More »

“S’ka faj” shumë shpejt nga Agon Amiga

unnamed-file-19

Ai ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku ka treguar se kënga do të quhet ‘S’ka faj’, shkruan lajmi.net Reperi nuk ka zbuluar detaje të tjera të këtij projekti dhe nuk dihet nëse do të jetë ‘diss’ për liderin e Babastars, Getoar Selimi, pasi lajmi.net javë …

Read More »

Baba Stars dhe Pint nisin një kapitull të ri! (Foto)

Baba Stars dhe Pint nisin një kapitull të ri! (Foto)

Ish shoqëria e dikurshme e reperave të Babastars e PINT vite më parë ndanë rrugët e tyre duke vazhduar të prodhojnë muzikë secili ndaras teksa shuan çdo kontakt që kishin mes vete. Koha kalonte e raportet mes tyre vazhdonin të ishin të njejtat teksa shumë shpesh në këngët e tyre …

Read More »

‘Babastars-at’ në darkë! Ku është Agon Amiga?

Auto Draft

Label-i i njohur Babastars janë ndër grupet më të pëlqyer nga të rinjtë, teksa deri më tani pjesë e këtij label-i kanë qenë disa nga reperët më të njohur të estradës. Ata kanë shumë hite në karrierën e tyre, gjersa edhe gjatë vitit 2017 do të jenë mjaft produktiv. Por, …

Read More »