Basha bën pjesë të listave Shehin dhe Ndokën, kush po i bën ‘presion’ kryedemokratit

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka bindur ditën e sotme Dash Shehin e LZHK dhe demokristianin…

Kreu i PAA-së Agron Duka infektohet me koronavirus dhe karantinohet. Ja mesazhi që ka për të gjithë

Ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka. Lajmi është bërë…

Duka propozon koalicionin opozitar me dy lista për zgjedhjet: Dalja vetëm e rrezikshme, shumë vota shkojnë dëm

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ deklaroi se…