Rrëfimi i Khabib pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë: Përfundova në spital, nuk mundesha më

Khabib jep shpjegimin e tij pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë. Të thuash Khabib…

Ndërlikimet më të zakonshme neurologjike të Covid-19: Goditje në tru dhe humbje kujtese

Goditje në tru dhe humbje kujtese, ndërlikimet më të zakonshme neurologjike të Covid-19. Dihet mirë se…

Pse nuk duhet të flini me flokë të lidhura

Çdo grua ka dëshirë të ketë flokë të mira dhe të shëndosha, çka e shpjegon faktin…

Ekspertët e SHBA: Këto janë simptomat e COVID-19 tek fëmijët, çfarë duhet të dini

Teksa shumë po kthehen në shkollë, numrat e fundit të koronavirusit shtojnë hezitimin e prindërve. “Kemi…