Home / Tag Archives: aksident

Tag Archives: aksident

Kamioni rrëzon mijëra pica në mes të autostradës (Video)

Kamioni rrëzon mijëra pica në mes të autostradës (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=3Lf3lIDcOBY Kamioni që po transportonte pica nëpër Arkansas të Shteteve të Bashkuara, e ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar. Për pasojë, ngarkesa prej njëmijë paketimeve ka rënë nga rimorkio dhe bllokoi autostradën për afro katër orë, transmeton Telegrafi. Sosi, djathi dhe përbërësit tjerë, kanë bërë që asfalti të jetë i …

Read More »

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital. Sipas tij, aksidenti ka ardhur si pasojë e …

Read More »

Tejkalimi tepër i ngadaltë që gati shkaktoi aksident (Video)

Tejkalimi tepër i ngadaltë që gati shkaktoi aksident (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=vPtyu4ZCOn0 Në Dudley të West Middlands, një shofer i ngathtë gati ka shkaktuar aksident, me tejkalimin tepër të ngadaltë. Ky Fiat është vozitur krahas një makine të auto shkollës që lëvizte me 30 kilometra në orë, ndërsa përpara i afrohej një veturë. Videoja e postuar më poshtë, e tregon veturën …

Read More »