Home / Tag Archives: aksidentin

Tag Archives: aksidentin

Aksident i tmerrshëm në Teksas, 13 të vdekur (Video)

Një kombibus që po barte pjesëtarë të një kishe në Texas u përplas me një kamionçinë, shkruajnë mediat e huaja përcjell Telegrafi. Si pasojë, sipas medieve të huaja, nga ky aksident i tmerrshëm kanë gjetur vdekjen 13 persona dhe dy të tjerë janë lënduar, në aksidentin e ndodhur në një …

Read More »