Home / Tag Archives: aktivitetit

Tag Archives: aktivitetit

Stoltenberg: Ka rritja të aktivitetit të nëndetëseve ruse

Auto Draft

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg paralajmëroi për rritjen e aktivitetit të flotës ruse. “Rusia ka investuar shumë në kapacitetet e saj detare, veçanërisht në nëndetëse”, tha Stoltenberg për “Washington Post”, duke shtuar se ky aktivitet është evident në Detin Mesdhe dhe Oqeanin Atlantik.

Read More »