Flet infektologu kosovar, thotë se Kosova ka arritur një nivel të kënaqshëm të imunitetit kolektiv

Infektologu kosovar, thotë se Kosova ka arritur një nivel të kënaqshëm të imunitetit kolektiv. Infektologu nga…

“Bëra operacione plastike për të rritur çmimin, bëjmë s*ks dhe në grup”, rrëfehet eskorta nga Tirana

Një vajzë 28 vjeçe nga Tirana ka rrëfyer jetën e saj si eskortë. Ajo ka treguar…

Kandidati për president: Nëse Kosova nuk është në dyer të NATO-s, të bashkohemi me Shqipërinë

Haradinaj thotë se nëse Kosova nuk është në dyer të NATO’s, të bashkohemi me Shqipërinë. Kandidati…

Programi i LSI për vendin, 5 prioritetet në muajt e parë të qeverisjes

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka shpalosur sot programin e partisë së saj.…

Balla shfaqet si zdrukthtar me mjeshtrin e mobiljeve: Në Elbasan, 200 sipërmarrje të vogla në këtë sektor, dhurata e qeverisë, zerimi i tatim fitimit dhe TVSH

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla është shfaqur si zdrukthtar në punishten e një…

Tahiri thotë se Kosova do shkojë drejt zgjedhjeve të parakohshme

Besnik Tahiri thotë se Kosova do shkojë drejt zgjedhjeve të parakohshme. Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës…

Tërmeti tragjik/ Varhelyi publikon pamjet e trishta nën rrënoja: BE vazhdon të jetë pranë Shqipërisë, rindërtimi transparent

Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, jep një mesazh në 1-vjetorin e tërmetit tragjik që tronditi Shqipërinë,…

Situata me Covid-19 tejet serioze, Ministria e Shëndetësisë do rishikojë masat e marra

MSH do rishikojë masat e marra, situata me Covid-19 tejet serioze. Zëdhënësi i Ministrinë e Shëndetësisë,…

Kapja e 2.6 ton drogë në Mal të Zi, PD: Kaloi në Shqipëri pa i hyrë gjemb në këmbë. Ngjarja u mbajt e fshehur, provë e bashkëpunimit të qeverisë me krimin

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me sekuestrimin e 2.6 ton drogë dje në Mal të…

Votimi i Kodit Zgjedhor pa pritur “Venecian”, eurodeputeti gjerman reagon ashpër

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e…

Artan Hoxha sfidon policinë, publikon pamje të reja nga parcelat me kanabis

Gazetari Artan Hoxha ka vijuar të sfidojë policinë teksa publikon video nga parcelat me hashash nëpër…

COVID-19/ Balla në fabrikën e prodhimi të maskave kirurgjikale në Librazhd

Në kohën kur rastet me covid vazhdojnë të jenë shqetësuese dhe askush nuk di se sa…