Të veshura si dy princesha, Albatriti publikon imazhin më të ëmbël të vajzave

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publikun…

Motra e Albatrit Muqiqi vjen me urimin më të veçantë për festën e Flamurit

Familja e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit o vazhdojnë të jenë një ndër familjet mëtë përfolura…

Kësaj pamje të Egzonës nuk do të mund t’i rezistojë Albatrit Muqiqi

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo…

Albatriti në këtë mënyrë po mundohet me bindë babain për një këngë së bashku

Albatriti: Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren.…

Dedikimi i ëmbël i Albatritit që i bëri bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam

Albatriti i bën dedikim bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam. Në familjen e…