Juventus me super transfer nga La Liga

Juventusi synon transferimin e Jose Gayas. Juventusi është duke kërkuar ta përforcojë krahun e majtë të…

Derbi në Serie A: Kështu mund të luajnë sot Juventusi dhe Milani

Derbi kryesor në Serie A do të zhvillohet sot ndërmjet Juventusit dhe AC Milanit. Juventusi ka…

Juventus dhe Chelsea po e bëjnë shkëmbimin e madh

Shkëmbim i mundshëm Alex Sandro-Emerson. Një shkëmbim në mes të Alex Sandro dhe Emerson po planifikohet…

Shkëmbim i madh i lojarëve nga Juventusi e Chelsea

Një marrëveshje e shkëmbimit të lojtarëve është arritur ndërmjet skuadrës së Juventusit dhe Chelseat, ka raportuar…

Ronaldo dështon të shënojë gol në portën e zbrazët

Skuadra e Juventusit ka fituar me rezultat 3-1 ndeshjen ndaj Parmës të zhvilluar në kuadër të…

Këndellet Juventusi, gabon sërish Interi

Juventusi e ka mundur 3-1 Parmën në shtëpi, derisa Interi ka barazuar 1-1 me Spezian në…

Juventus – Parma, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Parmës. Juventus do të presë Parman në “Allianz Stadium”…

Reagojnë Juventusi dhe Interi, barazojnë gjithçka

Pasi pranuan befasisht gola, Juventusi dhe Interi kanë reaguar duke barazuar gjithçka. Ivan Perisic ka shënuar…