Punë e kryer: Interi e transferon falas Alexis Sanchezin

Interi e transferon falas Alexis Sanchezin. Interi ka njoftuar zyrtarisht se Alexis Sanchez ka nënshkruar një…

Scholes i lumtur që Sanches nuk do të kthehet më te United: Ishte për faqe të zezë

Scholes, i lumtur me shitjen e Sanchez: Ishte për faqe të zezë. Legjenda e Manchester Unitedit,…

Detaje nga oferta e Manchester Unitedit për Sanchon: I trefishohet paga

Zbulohen detaje nga oferta e Unitedit për Sanchon, i trefishohet paga. Gazeta britanike ka zbuluar detaje…

Arrihet marrëveshja: Inter e merr falas Alexis Sanchezin

Skuadra e Interit e merr falas Alexis Sanchezin. Inter dhe Man Utd kanë arritur marrëveshje për…

Man Utd ka këtë ofertë për Sanchez, Interit i mbetet të vendosë

Manchester United e ul çmimin e Sanchezit. Manchester United nuk i ul pretendimet financiare për kartonin…

Punë e kryer, këtë fanellë do ta djersitë Sanchez sezonin e ri

Alexis Sanchez pritet që edhe për një sezon ta djersit fanellën e Interit. Interi dëshiron ta…

Inter merr këtë vendim për Sanchez

Inter ka vendosur ta përgjysmojë pagën e Sanchez. Kalimi i Alexis Sanchez në Inter mund të…

Perisic tek Manchester Unitedi, Sanchez tek Inter

Sanchez tek Inter, ndërsa Perisic duket se do të kaloj tek Manchester Unitedi. Inter mund të…

Përfundon ndeshja Genoa – Inter, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Genoas dhe Interit. Interi ka fituar me rezultat 3-0 ndeshjen e…

Interi e vë në presion Juventusin, merr pikët e plota ndaj Genoas

Inter merr pikët e plota ndaj Genoas, e vë në presion skuadrën e Juventusit. Inter ka…

Manchester United- Inter, po e bëjnë shkëmbimin e madh

Unitedi interesohet për Perisicin gjatë bisedimeve me Interin për Sanchezin, mund të ketë shkëmbim lojtarësh. Manchester…

E papritur, gjiganti anglez hyn në garë për Sanchez

Man City i futet garës për Sanchez. Manchester City ka bërë një qasje befasuese për të…