Jeta luksoze e Alketës, shuma marramendëse që ka paguar vetëm për një këmishë

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më…

Alketa Vejsiu zbulon formatin e “Love Story 2”, pritet një ndryshim rrënjësor

Alketa Vejsiu ka realizuar një intervistë të shkurtër për “Daily Love Story”, ku ka deklaruar se…

“Ma shkrin zemrën gjithmonë!”, djali i shkruan letrën emocionuese Alketës

Alketa Vejsiu pavarësisht se është një figurë shumë e njohur publike, është mjaft e rezervuar për…

E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më…

Xhensila është super femër edhe pa u rregulluar

Ja si duket fytyrat e Xhensilës kur është e parregulluar. Kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se nuk…

Alketa sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me grimin dhe frizurën e rëndë

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më…

Me komplete të bardha, Alketa po duket si një zonjë e vërtetë

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më…

Alketa shfaqet e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më…

Alketa Vejsiu rikthehet në Sanremo 2021! Këtë radhë me një status tjetër

Alketa Vejsiu do të prezantojë sërish festivalin Sanremo. ‘Duket tashmë e sigurt” shkruajnë disa nga mediat…