Juventus- Napoli, formacionet e mundshme

Juventus do rikthejë Weston mcKennie dhe Arthur ndaj Napolit, derisa Kalidou Koulibaly do rikthehet nga suspendimi.…

Ndeshja ndaj Juventus, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

Lista e lojtarëve të Napolit për ndeshjen ndaj Juventus, Rrahmani mund të luajë startues. Napoli ka…

Amir Rrahmani lë prapa lëndimin, i gatshëm për të startuar me Napolin

Amir Rrahmani ka lënë prapa shqetësimet. Ai nuk mundi ta ndihmojë Kosovën kundër Suedisë dhe Spanjës…

Ndryshime të mëdha në formacionin startues të Kosovës kundër Suedisë

Kosova gati për Suedinë, formacionet e mundshme Kosova do të ndeshet me Suedinë sot në stadiumin…

Pas rrahmanit edhe ky super mbrojtës do të mungojë kundër Suedisë

Challandes dha lajmin e keq, ky mbrojtës do të mungoj ndaj Suedisë Mbrojtësi i Kombëtares së…

Starton ndeshja Kosovë – Lituani në “Fadil Vokrri”

Miqësorja Kosovë- Lituani Ka startuar ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Lituanisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në…

Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës kundër Lituanisë

Kombëtarja e Kosovës do të luajë takimin miqësor ndaj Lituanisë sot me fillim nga ora 20:45,…

Rrahmani largohet nga Kombëtarja, kjo është arsyeja

Rrahmani largohet nga Kombëtarja shkaku i lëndimit dhe kthehet në Napoli. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës,…

Rrahmani mungon në stërvitjen e Kosovës

Amir Rrahmani mungon në stërvitjen e Kosovës. Pasi nuk arritën të zhvillonin dje stërvitje për shkak…

Milan synon fitoren ndaj Napolit, këto janë formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare: Milan – Napoli AC Milan është nikoqir i Napolit, ndeshje e vlefshme për xhiron…

Milan – Napoli, këto janë formacionet e mundshme

Milan – Napoli formacionet e mundshme. Milan dhe Napoli do të ndeshen nesër në kuadër të…

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit, ndër ta edhe Rrahmani. Hirving Lozano, Kostas Manolas, Andrea Petagna…