Pas letrës së Biden për Vuçiqin, Baton Haxhiu thotë se deri të njohja ka një mal dhe një det në mes

Presidenti amerikan, Joe Biden i kërkoi presidentit serb Aleksandar Vuçiç të njohë pavarësinë e Kosovës. Në…

Baton Haxhiu: “Nëse nuk del sondazhi im që Rama fiton, unë s’dal më në televizion”

Analisti Baton Haxhiu teksa ka qenë i ftuar në “Opinion” ka folur për sondazhet e bëra…