Ceferin sulmon sërish Agnellin: Gënjeu dhe punoi prapa shpinës time

Ceferin sulmon sërish Agnellin. Aleksander Ceferin nuk ka të ndalur në sulmet ndaj Andrea Agnellit. Aleksander…

Pronari i Juventusit në telashe të mëdha, kjo është arsyeja

Telashe të mëdha për Agnellin, ja vendimi i skuadrave tjera të Serie A. Problemet e mëdha…

Agnelli humb durimin me Pirlon, ky do jetë trajneri i ri

Agnelli ka mbushur mendjen, ky do jetë trajneri i ri. Për Andrea Agnellin tashmë gjithçka është…