Revulocion i madh i Mourinhos te Roma, gjen ‘ortakun’ për Dzekon

Mourinho gjen ‘ortakun’ për Dzekon, ylli i Serie A tek Roma. Jose Mourinho ka filluar qysh…

Katër transferimet e para të Mourinhos te Roma – portugezi synon ringjalljen e Giallorossëve

Roma dhe Jose Mourinho po planifikojnë afatin kalimtar për këtë verë me Andrea Belotti, Mauro Icardi…

Belotti në radarin e klubeve të mëdha italiane

Roma, Milan dhe Inter e duan Belottin. AC Milan, Inter dhe Roma do të tentojnë ta…

Belotti dëshiron transferimin te Milani

Asgjë nga rinovimi, Belotti dëshiron transferimin tek kjo skuadër. Përkundër punës që po bën Torino për…