angazhuar – Kosova Today News
Home / Tag Archives: angazhuar

Tag Archives: angazhuar

Big Mama bëhet “bajat” me këtë palto

Big Mama bëhet “bajat” me këtë palto

Është shëndërruar në një femër tjetër, Bigu kohë më parë ishte me peshë shumë të madhe, por me anë të një ndërhyrje ajo tani mban një peshë ideale, shkruan Kosovarja. Bigu është e angazhuar si kurrë më parë , në një format televiziv ku do i vë në sprovë të …

Read More »

Ja si u bë Gattuso trajner i Milanit

Ja si u bë Gattuso trajner i Milanit

Gennaro Gattuso kishte dhënë premtimin e emërimit në postin e trajnerit në Milan nga koha kur ishte në drejtim të ekipit Primavera. “Sky Sport” raporton se ish mesfushori i kishte dhënë fjalën drejtuesve të klubit se në rast se shfaqet nevoja e ndryshimit në postin e trajnerit te ekipi i …

Read More »

Kështu ia qet kafen Nora Robertit

Kështu ia qet kafen Nora Robertit

Të pashëm, të talentuar, origjinal. Këto janë vetëm disa nga arsyet që i bëjnë të veçantë Noren dhe bashkëshortin e saj. Këngëtarja ka të angazhuar ndihmëse në shtëpi, pasi vetë është thuajse gjithmonë e angazhuar me koncerte. Gjithashtu, për Renenë kujdeset dado, shkruan Kosovarja. A gatuan ndonjëherë Nora? A ndodh …

Read More »

E mbani mend aktoren Teuta Sadiku, kështu duket ajo sot

E mbani mend aktoren Teuta Sadiku, kështu duket ajo sot

Vite më parë ajo ishte njëra ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë. Humori i saj për shumë vite radhazi ishte pjesë e çdo shtëpie, shkruan Sovrani. Flasim për aktoren Teuta Sadiku. Ka një kohë të gjatë që ajo nuk është parë e angazhuar në televizion. Shikoni disa foto …

Read More »
Shfaqen ne !