Anxhela Peristeri niset për në Eurovision – por bluza e saj mbanë një mbishkrim të çuditshëm

Ajo këtë vit do e përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Dhe artistja ka treguar së fundmi se…

Nuk pritej! Përfaqësojnë Serbinë në “Eurovision”, vajzat e grupit serb këndojnë shqip

Nuk pritej Vajzat e grupit serb ‘Hurricane’ kanë treguar së fundmi për “Abc e Pasdites” se…

Pa hezituar fare, Anxhela Peristeri zbulon pagesën më të lartë që ka marrë për një koncert

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Së fundmi, ajo ka qenë në…