Mediat austriake thonë se Qeveria Kurti u është sulur mediave dhe se ai dëshiron ta mbyllë RTK-në

Mediat austriake kanë thënë se Qeveria Kurti u është sulur mediave, dëshiron ta mbyllë RTK-në. Agjencia…

Deklarata e eurodeputetit austriak për Kosovën: Është një vend i dështuar dhe mafioz, s’ka vend në BE

Eurodeputeti austriak, Harald Vilimsky thotë se Kosova është një shtet i dështuar që nuk ka vend…