Ardit Gjebrea dhe vajza e tij me Covid, habit mjeku: “Kanë ngarkesa virale njësoj me një të rritur të intubuar”

Për shkak se është infektuar me koronavirus, moderatori Ardit Gjebrea e ka prezantuar emisionin “E Diela…

“Covid shërohet plotësisht, por vaksina pas 3 muajsh mund të japi rezultat”, deklarata e mjekut

Mjeku pneumolog Ardian Jorgji ka komentuar situatën në të cilën ndodhen pacientët e infektuar me Covid.…