Kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League, Arsenali, Unitedi, Roma e Villarreali

Arsenal, United, Roma e Villarreal kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League. Arsenal, Manchester United, Roma dhe…